KDO SE SE MNOU SPŘÁTELÍ DOSTANE DIPLOM!
Hlástněte pro mě Semka

Ex-manžel Avril Lavigne: Deryck Whibley brutálně napaden!

8. března 2011 v 18:02 |  Avril Lavigne

Zpěvák kapely Sum 41 byl ve čtvrtek v noci surově zbit!


Deryck (30) a jeho skupina Sum 41 má obrovskou fanouškovskou základnu v Japonsku, a tak se tam parta vydala v rámci Warped Tour. Koncert byl úspěšný. O tom, co se dělo po něm, se to ale bohužel říci nedá...

Kanadský zpěvák vyrazil po vystoupení do baru blízko hotelu, aby okusil noční život v Japonsku. Nestihl ale dopít ani první drink, když si všiml, že po něm nevlídně pokukují tři Japonci. Rozhodl se tedy, že se půjde podívat do jiného podniku.

Jakmile ale vyšel před klub, Japonci ho napadli a brutálně zbili. "Tloukli ho pěstmi a když spadl na zem, tak do něj začali kopat. Křičel jsem na ně, ať ho nechají být, ale nevnímali mě," prozradil svědek, který zavolal na útočníky policii.

Než však muži zákona dorazili, násilníci byli pryč a Derycka musela odvézt záchranka do nejbližší nemocnice. "Je to nepříjemné, ale musíme potvrdit, že náš zpěvák je hospitalizován. Jeho zranění jsou středně těžká. Čekáme na další výsledky," prozradil manažer kapely.

Deryck utrpěl otřes mozku a rentgen navíc ukázal i vyhřezlou ploténku. Lékaři proto Deryckovi doporučili zůstat v klidu a zrušit koncerty v příštích čtrnácti dnech.

"Nenechám se zastrašit nějakými hlupáky. Koncerty budou," napsal pak leader Sum 41 na svůj Twitter a slib také splnil. Sobotní koncert na festivalu v Osace odehrál jako by se nic nestalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama